Web Service Data (3.0.3) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Path
cy: Llwybr

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Method
cy: Dull

en: Key
cy: Allwedd

en: Save and continue
cy: Cadw a pharhau
