Web Service Data (3.0.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру
