Web Service Data (8.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Options
sl: Možnosti

en: Key
sl: Ključ

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Save and continue
sl: Shrani in nadaljuj
