Web Service Data (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Key
az: Açar

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin
