Web Service Data (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Options
bs: Opcije

en: Your settings have been saved.
bs: Vaše postavke su sačuvane.

en: Save and continue
bs: Snimi i nastavi

en: - Select a field type -
bs: - Izaberite tip polja -
