Web Service Data (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Options
el: Επιλογές

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Key
el: Κλειδί

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.

en: Add a new field
el: Προσθήκη ενός νέου πεδίου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: - Select a field type -
el: - Επιλέξτε έναν τύπο πεδίου -

en: There was a problem creating field %label: @message
el: Παρουσιάστηκε κάποιο πρόβλημα στη δημιουργία του πεδίου %label: @message

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
el: Ένα μηχανικώς αναγνώσιμο από τη μηχανή όνομα που να περιέχει γράμματα, αριθμούς και κάτω παύλες.
