Web Service Data (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Key
km: សំខាន់

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: - Select a field type -
km: - ជ្រើស​ប្រភេទ​វាល​ -
