Web Service Data (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Save and continue
mn: Хадгалаад үргэлжлүүлэх
