WSDL Docs (4.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ
