Workspaces Extra (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Closed
eu: Itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Open
eu: Ireki

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
