Workspaces Extra (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Closed
nn: Stengt

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Overview
nn: Oversikt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Export
nn: Eksporter

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: hour(s)
nn: time/ar

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
