Workspaces Extra (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Closed
sl: Zaprto

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Overview
sl: Pregled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Owner
sl: Lastnik

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Revert
sl: Povrni

en: Publish content
sl: Objavi vsebino
