Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Closed
be: Зачынена

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Overview
be: Агляд

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish content
be: Апублікаваць змесціва

en: - Select -
be: - Выбраць -
