Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Closed
ca: Tancat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Overview
ca: Resum

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Filter
ca: Filtra

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Live
ca: En viu

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Apply
ca: Aplica

en: Activate
ca: Activat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Publish content
ca: Publica el contingut

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Generate
ca: Genera

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ca: Encara no hi ha enllaços de menú. <a href=":url">Afegeix-ne un</a>.

en: Current workspace
ca: Espai de treball actual

en: Workspaces
ca: Espais de treball

en: Switch workspace
ca: Canvieu d'espai de treball

en: %workspace_label is now the active workspace.
ca: %workspace_label és ara l'espai de treball actiu.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
ca: No teniu accés per activar l'espai de treball %workspace_label.

en: You are now viewing the live version of the site.
ca: Ara esteu veient la versió en viu del lloc.

en: Manage workspace
ca: Gestiona l'espai de treball

en: View all workspaces
ca: Mostra tots els espais de treball
