Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (42 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Closed
fi: Suljettu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Default
fi: Oletus

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Filter
fi: Suodatus

en: Owner
fi: Omistaja

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Live
fi: Reaaliaikainen

en: hour(s)
fi: tunti / tunnit

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Apply
fi: Käytä

en: Activate
fi: Aktivoi tilaus

en: Publish content
fi: Julkaise sisältö

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Generate
fi: Luo

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Discard changes
fi: Hylkää muutokset

en: View changes
fi: Näytä muutokset

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: Status: @status
fi: Tila: status
