Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
