Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Export
mr: निर्यात

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Filter
mr: गाळणी

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
