Workspaces Extra (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
