Workspaces Extra (2.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Closed
is: Lokuð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Overview
is: Yfirlit

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Open
is: Opna

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: View changes
is: Skoða breytingar
