Workspaces Extra (2.0.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Closed
ro: Închis

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Reset
ro: Resetează

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Open
ro: Deschideți

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Owner
ro: Proprietar

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Revert
ro: Revenire

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Publish content
ro: Publicare conținut

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Generate
ro: Generează

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Discard changes
ro: Renunțare la modificări

en: View changes
ro: Vizualizare schimbări

en: Asc
ro: Ascendent

en: Entity types
ro: Tipuri de entități

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
ro: Nu sunt încă legături în meniu. <a href=":url">Adaugă legătură</a>.
