Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Closed
am: የተዘጋ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Export
am: ላክ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
