Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: Closed
is: Stongd

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Overview
is: Yvirlit

en: Reset
is: Tómstilla

en: - None -
is: - Einki -

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Export
is: Flyt út

en: Default
is: Standard

en: Open
is: Lat upp

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Filtur

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Revert
is: Vend aftur
