Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Closed
hu: Lezárt

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Open
hu: Nyitott

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Filter
hu: Szűrő

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Changed
hu: Módosítva

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Live
hu: Élő

en: hour(s)
hu: óra

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Activate
hu: Bekapcsolás

en: Offset
hu: Eltolás

en: Publish content
hu: Tartalom közzététele

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Generate
hu: Létrehozás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: View changes
hu: Változások megtekintése

en: Asc
hu: Növ

en: Entity types
hu: Entitástípusok

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
hu: Még nincsenek menühivatkozások.  <a href=":url">Hivatkozás hozzáadása</a>.

en: Current workspace
hu: Jelenlegi munkaterület

en: Workspace switcher
hu: Munkaterület-váltó

en: Workspaces
hu: Munkaterületek

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok

en: Field based layout, displays revision comparison line by line.
hu: Mező alapú elrendezés, a változat összehasonlítást sorról sorra mutatja.

en: Switch workspace
hu: Munkaterület váltása

en: %workspace_label is now the active workspace.
hu: %workspace_label jelenleg az aktív munkaterület.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
hu: Nincs hozzáférési jogosultság %workspace_label munkaterület aktiválásához.

en: %collection_label can only be created in the default workspace.
hu: %collection_label csak az alapértelmezett munkaterületen hozható létre.

en: You are now viewing the live version of the site.
hu: A webhely éles verziójának aktuális nézete.

en: Manage workspace
hu: Munkaterület kezelése

en: View all workspaces
hu: Az összes munkaterület megtekintése
