Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Closed
si: වසාඇත

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
