Workspaces Extra (2.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Closed
sq: I mbyllur

en: Cancel
sq: Anulo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Overview
sq: Panorama

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Export
sq: Eksporto

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Filter
sq: Filtri

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Revert
sq: Rikthe
