Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Closed
cy: Ar gau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Overview
cy: Arolwg

en: Reset
cy: Ailosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Export
cy: Allfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: hour(s)
cy: awr/oriau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
