Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Closed
eo: Fermita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Export
eo: Eksportu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Revert
eo: Malfari

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
