Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Closed
gl: Pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Export
gl: Exportar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Filter
gl: Filtro

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Authored on
gl: Creado en

en: Revert
gl: Volver

en: Changed
gl: Cambiado

en: Live
gl: Vista previa

en: hour(s)
gl: hora(s)

en: Apply
gl: Aplicar

en: Activate
gl: Activar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Generate
gl: Xerar

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
