Workspaces Extra (2.0.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Export
sr: Извоз

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Publish content
sr: Објави садржај
