Workspaces Extra (2.0.0-alpha6) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Publish content
km: បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មាតិកា

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
