Workspaces Extra (2.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (39 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Filter
cs: Filtr

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Revert
cs: Vrátit

en: Changed
cs: Změněno

en: hour(s)
cs: hodin

en: Apply
cs: Použít

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Offset
cs: Posun

en: Publish content
cs: Zveřejnit obsah

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Generate
cs: Generovat

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Discard changes
cs: Zahodit změny

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Entity types
cs: Typy entit
