Workspaces Extra (2.0.0-alpha7) - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Closed
et: Suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: Reset
et: Tühista

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Export
et: Ekspordi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Menu link
et: Menüülink

en: Filter
et: Filtreeri

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Revert
et: Lähtesta

en: Changed
et: Muudetud

en: Workspace
et: Tööruum

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: Apply
et: Rakenda

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Offset
et: Nihe

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: - Select -
et: - Vali -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Discard changes
et: Tühista muudatused

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
et: Menüülinke ei ole veel lisatud. <a href=":url"> Lisa link</a>.

en: Current workspace
et: Aktiivne tööruum

en: Workspace switcher
et: Tööruumi vahetaja

en: Workspaces
et: Tööruumid

en: Switch workspace
et: Vaheta tööruumi

en: %workspace_label is now the active workspace.
et: %workspace_label on nüüd aktiivne tööruum.

en: You do not have access to activate the %workspace_label workspace.
et: Sul puuduvad õigused %workspace_label aktiveerimiseks.
