Workspaces Extra (2.0.0-alpha8) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
