Workspaces Extra (2.0.0-alpha9) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Closed
os: Æхгæд

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Export
os: Экспорт

en: Open
os: Конд у

en: View
os: Фенд
