Webservice Manager (2.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Header
fa: سربرگ

en: Custom
fa: سفارشی

en: Method
fa: روش

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Param
fa: پارامتر
