WebTotem Security (1.0.0) - en to cs translation catalogue (98 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Country
cs: Země

en: No data
cs: Data nejsou k dispozici

en: Settings
cs: Nastavení

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Time
cs: Čas

en: Modules
cs: Moduly

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Error
cs: Chyba

en: Active
cs: Aktivní

en: Year
cs: Rok

en: Location
cs: Místo

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Up
cs: Nahoru

en: Performance
cs: Výkon

en: Send
cs: Poslat

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Install
cs: Instalovat

en: Down
cs: Dolů

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Close
cs: Zavřít

en: Expires
cs: Expiruje

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Modified
cs: Upraveno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Clear
cs: Vymazat

en: Expired
cs: Ukončena platnost

en: Deleted
cs: Smazáno

en: year
cs: rok

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Changed
cs: Změněno

en: New
cs: Nové

en: Information
cs: Informace

en: Yearly
cs: Ročně

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Available
cs: K dispozici

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Report settings
cs: Nastavení hlášení

en: Please wait
cs: Počkejte prosím

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Uses
cs: Použití

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Critical
cs: Kritický

en: Expiry date
cs: Datum konce platnosti

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Generate report
cs: Vytvořit výkaz

en: Report data
cs: Data reportu

en: All modules
cs: Všechny moduly

en: Module settings
cs: Nastavení modulu
