WebTotem Security (1.0.0) - en to da translation catalogue (90 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Action
da: Handling

en: Download
da: Hent

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Country
da: Land

en: No data
da: Ingen data

en: Settings
da: Indstillinger

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: Time
da: Tid

en: Modules
da: Moduler

en: Total
da: I alt

en: Unknown
da: Ukendt

en: Error
da: Fejl

en: Active
da: Aktiv

en: Year
da: År

en: General information
da: Generel information

en: Location
da: Lokation

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: Up
da: Op

en: Performance
da: Ydelse

en: Inactive
da: Inaktiv

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Security
da: Sikkerhed

en: Install
da: Installér

en: Down
da: Ned

en: IP Address
da: IP-adresse

en: Close
da: Luk

en: Expires
da: Udløber

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Modified
da: Ændret

en: Pending
da: Afventer

en: Clear
da: Ryd

en: Expired
da: Udløbet

en: Deleted
da: Slettet

en: year
da: år

en: Jan
da: jan

en: Feb
da: feb

en: Mar
da: mar

en: Apr
da: apr

en: Jun
da: jun

en: Jul
da: jul

en: Aug
da: aug

en: Sep
da: sep

en: Oct
da: okt

en: Nov
da: nov

en: Dec
da: dec

en: Hour
da: Time

en: Minute
da: Minut

en: Instructions
da: Vejledning

en: Clean
da: Ryd

en: Blocked
da: Blokeret

en: Missing
da: Mangler

en: Installed
da: Installeret

en: Availability
da: Tilgængelighed

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: New
da: Ny

en: Permission
da: Tilladelse

en: Available
da: Tilgængelig

en: About
da: Om

en: Reports
da: Rapporter

en: Rescan
da: Genindlæs

en: Report settings
da: Indstillinger for rapporter

en: Not supported
da: Ikke understøttet

en: 1 month | @count months
da[0]: 1 måned
da[1]: @count måneder

en: Uses
da: Bruger

en: Invalid
da: Ugyldig

en: Critical
da: Kritisk

en: Expiry date
da: Udløbsdato

en: Show more
da: Vis flere
