WebTotem Security (1.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Remove
mg: Esory

en: Clear
mg: Fafao

en: Reports
mg: Tatitra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
