WebTotem Security (1.0.0) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: Active
mk: Активно

en: Location
mk: Локација

en: Performance
mk: Перформанси
