WebTotem Security (1.0.0) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Action
os: Архайд

en: Download
os: Рахæсс

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: Modules
os: Модултæ
