WebTotem Security (1.0.0) - en to sq translation catalogue (52 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: Modules
sq: Modulët

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Active
sq: Aktiv

en: Location
sq: Vendodhja

en: Performance
sq: Performanca

en: Send
sq: Dërgo

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Install
sq: Instalo

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Feb
sq: Shk

en: Apr
sq: Pri

en: Jun
sq: Qer

en: Jul
sq: Kor

en: Aug
sq: Gsh

en: Sep
sq: Sht

en: Oct
sq: Tet

en: Nov
sq: Nën

en: Dec
sq: Dhj

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permission
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione

en: Reports
sq: Raportet
