WebTotem Security (1.1.0) - en to eu translation catalogue (81 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Download
eu: Deskargatu

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Country
eu: Herria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: Modules
eu: Moduluak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Error
eu: Errorea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Year
eu: Urtea

en: Location
eu: Kokalekua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Up
eu: Gora

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Send
eu: Bidali

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Install
eu: Instalatu

en: Down
eu: Behera

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Modified
eu: Aldatua

en: Port
eu: Ataka

en: Clear
eu: Garbitu

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: year
eu: urtea

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Info
eu: Informazioa

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Changed
eu: Aldatuta

en: New
eu: Berriak

en: Information
eu: Informazioa

en: Permission
eu: Baimena

en: Available
eu: Gaituta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Reports
eu: Txostenak

en: 1 month | @count months
eu[0]: Hilabete 1
eu[1]: @count hilabetetatik

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Critical
eu: Larria
