WebTotem Security (1.1.0) - en to km translation catalogue (68 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Error
km: កំហុស

en: Active
km: សកម្ម

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Install
km: ដំឡើង

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Port
km: ច្រក

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: About
km: អំពី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: 1 month | @count months
km[0]: ១​ ខែ

en: Uses
km: ប្រើ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
