WebTotem Security (1.1.0) - en to mr translation catalogue (55 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Remove
mr: काढा

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Country
mr: देश

en: Settings
mr: संरचना

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: Total
mr: एकूण

en: Error
mr: तृटी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Year
mr: वर्ष

en: Location
mr: स्थळ

en: Send
mr: पाठवा

en: January
mr: जानेवारी

en: February
mr: फेब्रुवारी

en: March
mr: मार्च

en: April
mr: एप्रिल

en: May
mr: मे

en: June
mr: जून

en: July
mr: जूलै

en: August
mr: ऑगस्ट

en: September
mr: स्पटेंबर

en: October
mr: ओक्टोंबर

en: November
mr: नोव्हेंबेर

en: December
mr: डिसेंबर

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Close
mr: बंद

en: Deleted
mr: मिटवले गेले

en: Feb
mr: फेब्रुवारी

en: Mar
mr: मार्च

en: Apr
mr: एप्रिल

en: Jun
mr: जून

en: Jul
mr: जुलै

en: Aug
mr: ऑगस्ट

en: Sep
mr: सप्टेंबर

en: Oct
mr: ऑक्टोबर

en: Nov
mr: नवेंबर

en: Dec
mr: डिसेंबर

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत

en: Reports
mr: अहवाल
