WebTotem Security (1.1.0) - en to ta translation catalogue (79 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Action
ta: செயல்

en: Download
ta: தரவிறக்கு

en: File
ta: கோப்பு

en: Date
ta: தேதி

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Country
ta: நாடு

en: No data
ta: தகவல் இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Time
ta: நேரம்

en: Modules
ta: மாட்யூல்கள்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Error
ta: பிழை

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Year
ta: வருடம்

en: Location
ta: இடம்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Up
ta: மேல்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: January
ta: ஐனவரி

en: February
ta: பிப்ரவரி

en: March
ta: மார்ச்

en: April
ta: ஏப்ரல்

en: May
ta: மே

en: June
ta: ஜூன்

en: July
ta: ஜூலை

en: August
ta: ஆகஸ்ட்

en: September
ta: செப்டம்பர்

en: October
ta: அக்டோபர்

en: November
ta: நவம்பர்

en: December
ta: டிசம்பர்

en: Install
ta: நிறுவுக

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Close
ta: மூடு

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Modified
ta: திருத்தப்பட்ட

en: Port
ta: துறை

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Jan
ta: ஐன

en: Feb
ta: பிப்

en: Mar
ta: மார்

en: Apr
ta: ஏப்

en: Jun
ta: ஜூன்

en: Jul
ta: ஜூலை

en: Aug
ta: ஆக

en: Sep
ta: செப்

en: Oct
ta: அக்

en: Nov
ta: நவ

en: Dec
ta: டிச

en: Hour
ta: மணி

en: Minute
ta: நிமிடம்

en: Info
ta: தகவல்

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Missing
ta: காணாமல்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Failed
ta: தோல்வி

en: New
ta: புதிய

en: Permission
ta: அனுமதி

en: About
ta: பற்றி

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: 1 month | @count months
ta[0]: 1 மாதம்
ta[1]: @count மாதங்கள்

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: Critical
ta: சிக்கலான
