WebTotem Security (1.1.1) - en to ar translation catalogue (89 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Action
ar: إجراء

en: Download
ar: تحميل

en: File
ar: ملف

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Modules
ar: الوحدات

en: Total
ar: المجموع

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Continue
ar: متابعة

en: Error
ar: خطأ

en: Active
ar: نشط

en: Year
ar: السنة

en: Location
ar: الموضع

en: Warning
ar: تحذير

en: Up
ar: اعلى

en: Performance
ar: الأداء

en: Send
ar: أرسل

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Install
ar: تثبيت

en: Down
ar: أسفل

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Close
ar: إغلاق

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Modified
ar: تم التعديل

en: Port
ar: منفذ

en: Pending
ar: معلّق

en: Clear
ar: مسح

en: Deleted
ar: محذوف

en: Jan
ar: يناير

en: Feb
ar: فبراير

en: Mar
ar: مارس

en: Apr
ar: أبريل

en: Jun
ar: يونيو

en: Jul
ar: يوليو

en: Aug
ar: أغسطس

en: Sep
ar: سبتمبر

en: Oct
ar: أكتوبر

en: Nov
ar: نوفمبر

en: Dec
ar: ديسمبر

en: Hour
ar: الساعة

en: Minute
ar: الدقيقة

en: Info
ar: معلومات

en: Blocked
ar: ممنوع

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Missing
ar: مفقود

en: Installed
ar: مثبت

en: Changed
ar: تم التغير

en: Failed
ar: فشل

en: New
ar: جديد

en: Information
ar: معلومات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Available
ar: متوفّر

en: About
ar: حول

en: Reports
ar: التقارير

en: 1 month | @count months
ar[0]: شهر واحد
ar[1]: أقل من شهر
ar[2]: شهران
ar[3]: @count أشهر
ar[4]: @count شهراً
ar[5]: @count شهر

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Critical
ar: حرج
