WebTotem Security (1.1.1) - en to et translation catalogue (91 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Country
et: Riik

en: Settings
et: Seaded

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Time
et: Aeg

en: Modules
et: Moodulid

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Continue
et: Jätka

en: Error
et: Viga

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Location
et: Asukoht

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: Send
et: Saada

en: Inactive
et: Passiivne

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Install
et: Paigalda

en: Down
et: Alla

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Notifications
et: Teated

en: Modified
et: Muudetud

en: Pending
et: Ootel

en: Clear
et: Tühjenda

en: Deleted
et: Kustutatud

en: year
et: aasta

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Are you sure?
et: Oled sa kindel?

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Availability
et: Saadavus

en: Changed
et: Muudetud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: New
et: Uus

en: Information
et: Andmed

en: Permission
et: Õigus

en: Available
et: Saadaval

en: About
et: Programmist

en: Reports
et: Raportid

en: Report settings
et: Raporti sätted

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: Uses
et: Kasutab

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Date added
et: Lisamise kuupäev

en: Working
et: Tööturg

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Critical
et: Kriitiline
