WebTotem Security (1.1.1) - en to si translation catalogue (42 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: year
si: අවුරුද්ද

en: Jan
si: ජන

en: Feb
si: පෙබ

en: Mar
si: මාර්

en: Apr
si: අප්‍රේ

en: Jun
si: ජුනි

en: Jul
si: ජුලි

en: Aug
si: අගෝ

en: Sep
si: සැප්

en: Oct
si: ඔක්‌

en: Nov
si: නොවැ

en: Dec
si: දෙසැ

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Reports
si: වාර්තා

en: 1 month | @count months
si[0]: මාසයක්
si[1]: මාස @count ක්

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
