WebTotem Security (1.1.2) - en to gl translation catalogue (89 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Action
gl: Acción

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: Country
gl: País

en: Settings
gl: Axustes

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Time
gl: Hora

en: Modules
gl: Módulos

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Continue
gl: Continuar

en: Error
gl: Erro

en: Active
gl: Activo

en: Year
gl: Ano

en: General information
gl: Información xeral

en: Location
gl: Localización

en: Warning
gl: Alerta

en: Up
gl: Arriba

en: Performance
gl: Rendemento

en: Send
gl: Enviar

en: Inactive
gl: Inactivo

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Security
gl: Seguranza

en: Install
gl: Instalar

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Close
gl: Pechar

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Modified
gl: Modificado

en: Port
gl: Porto

en: Pending
gl: Pendente

en: Clear
gl: Limpar

en: Deleted
gl: Borrado

en: year
gl: ano

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Instructions
gl: Instruccións

en: Info
gl: Información

en: Clean
gl: Limpar

en: Blocked
gl: Bloqueado

en: Missing
gl: Perdido

en: Installed
gl: Instalado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Failed
gl: Fallo

en: New
gl: Novo

en: Information
gl: Información

en: Yearly
gl: Anualmente

en: Permission
gl: Permiso

en: Available
gl: Dispoñible

en: About
gl: Información

en: Reports
gl: Informes

en: Report settings
gl: Axustes do informe

en: Popup
gl: Emerxente

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Uses
gl: Usos

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Invalid
gl: Non válido.
