WebTotem Security (1.1.2) - en to sl translation catalogue (60 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Download
sl: Prenesi

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Modules
sl: Moduli

en: Unknown
sl: Neznan

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Error
sl: Napaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Year
sl: Leto

en: Location
sl: Mesto

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Send
sl: Pošlji

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Port
sl: Vrata

en: Pending
sl: Čaka

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Oct
sl: Okt

en: Info
sl: Podatki

en: Clean
sl: Čista

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
